Müşteri Hizmetlerimiz : 0532 467 39 87

DEMİR DOĞRAMA

Firmamız Manisa'da Demir Korkuluk, Apartman Kapısı, Pergole , Ferjorje üretimi yapmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetler ile bölgemizde bizi diğer firmalardan ayıran kalitemiz ile siz müşterilerimizi showroom'larımıza bekliyoruz.

DEMİR DOĞRAMA

Tüm demir doğrama işleriniz, tecrübe sahibi olan personelimiz tarafından yapılmaktadır. Büyük projelerinizden, en küçük imalatlarınıza kadar olan demir doğrama işleriniz büyük bir özenle denetlenmektedir.
Demir doğrama atölyemizde işinin ehli olan demir doğrama ustalarımız ve tasarım uzmanlarımızın ortak çalışmaları ile mükemmel tasarımlarda demir doğrama işleri çıkarıyoruz. Kısacası, demiri sanat gibi işliyoruz.

FERFORJE
Ferforje modellerimiz ile sizler için özel üretilen bahçe kapısı, balkon, merdiven korkulukları gibi birçok alanda ferforje uygulamaları yaparak sizler için şık bir görünüm sağlamaktayız.

Yapılan ferforje uygulamaları ile mekanlarınıza sanatsal ve şık görünümler sağlarken, bu uygulamaları gerçekleştirirken kaliteden ve sağlamlıktan ödün vermeden yapmaktayız.

KÜPEŞTE
Küpeşte uygulamalarımız yaşam alanlarınıza modern bir görünüm sağlarken, sizler içinde güvenli şık bir ortam yaratmaktadır. Uzman ekibimizle gerçekleştirdiğimiz küpeşte uygulaması ile sorunsuz montajlar gerçekleştirmekteyiz.

Binaların dış cephesinden bulunan fransız balkon ve normal balkonlarınız ön kısmına küpeşte uygulaması ile şık bir görünüm sağlamaktayız. Ayrı bina içi merdiven korkuluklarına küpeşte uygulaması yapıyoruz.

İREM PEN MANİSA İLE EVİNİZE YENİLİK KATIYORUZ İŞTE REFERANSLARIMIZ;