Müşteri Hizmetlerimiz : 0532 467 39 87

KIŞ BAHÇESİ

Kış Bahçesi Sistemi, gerek kullanımı gerekse dizaynı ile doğal ortamlar şık ve modernı kapalı yaşam alanlarına dönüştürmektedir. Ayrıca evinizde/tesisinizde dinlenebileceğiniz, çay kahve içebileceğiniz sessiz ve huzurlu bir ortam yaratır. Kış bahçesi ile özlediğiniz huzur ve mutluluğa Avrupa bahçelerinin estetiğiyle ulaşacaksınız. Sistem, PVC'nin ısı ve ses yalıtımı, alüminyumun estetik görüntüsü, çeliğin mukavemeti gibi üstün özelliklerini bir araya getirmiştir.

Kış Bahçesi Çeşitleri:

Kış Bahçesi
Lüks Kış Bahçesi
Komple Cam Kış Bahçesi
Tavan Camı ve Kış Bahçesi
Sürgü Kapılı Kış Bahçesi
Ahşap Desenli Kış Bahçesi

Manisa Cam Balkon ile Dört mevsim yaz kış, soğuk veya sıcak hava koşullarından etkilenmeden yeşillikler içinde bol ışıklı bir mekanda keyif yapmayı kim istemez. Eğer bir bahçeniz, terasınız ya da geniş bir balkonunuz varsa, uygun fiyatlar ve maksimum konfor ile sıcak bir kış bahçesi oluşturmak artık mümkün. Şeffaf bir uygulama ile oluşturulan kış bahçeleri, gün ışığını içeri alır fakat soğuk havanın içeri girmesine izin vermez, böylece son derece keyifli ve aydınlık yaşama mekanları haline gelmektedir.

İrem Pen Manisa Cam Balkon Kış bahçesi sistemlerine sürgülü ve katlanır cam uygulamaları dahil olmak üzere geniş yelpazede ürün ve modeller üretilmektedir. Mekan ortam ve hava şartlarına göre belirlenen tasarımlar ile kullanım amacınıza uygun tüm şekil ve büyüklükte anahtar teslim kış bahçeleri yapılmaktadır.

İREM PEN MANİSA İLE EVİNİZE YENİLİK KATIYORUZ İŞTE REFERANSLARIMIZ;